Łazy – idealne miejsce dla wędkarzy

Na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno, a Morzem Bałtyckim położona jest niewielka wieś letniskowa – Łazy. Jest to miejsce często wybierane na wakacyjny wyjazd nie tylko ze względu na swoje położenie nad morzem, ale również ze względu na czyste, piaszczyste plaże, gdzie można skorzystać z kąpieli słonecznych lub po prostu pograć w piłkę plażową. Zarówno nad morzem  jak i w znajdujących się w pobliżu jeziorach – Jamno i Bukowno można złowić ryby jak i spróbować swoich sił w różnych sportach wodnych – kajakarstwo, żeglarstwo czy windsurfing. Pierwsze z jezior powstało w wyniku oddzielenia od Morza Bałtyckiego dawnej zatoki morskiej mierzeją. Z Bałtykiem połączone jest za pomocą Kanału Jemeńskiego. Jest to raj dla wędkarzy, którzy znajdą tu takie ryby jak: szczupaki, leszcze, płocie, okonie, a także węgorze. Drugie to również dawna zatoka morska oddzielona przez Mierzeję Bukowską. Połączone Kanałem Szczyckim. Tutaj również znajdzie się wiele gatunków ryb.

Łazy są więc idealnym miejscem na wakacje. Zostając na dłużej w owej miejscowości warto skorzystać z licznych propozycji lokalnej bazy noclegowej. Ciekawe są np. oferty noclegowe obiektu Dom Wypoczynkowy Muszelka. Obiekt ten jest zlokalizowany w Łazach przy ulicy Wczasowej. Oferuje swoim gościom 30 miejsc noclegowych. Posiada w swojej ofercie 3 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe, 2 pokoje czteroosobowe a także 2 pokoje pięcioosobowe. Warto wiedzieć, iż wszystkie posiadają łazienki oraz balkony. Niektóre z nich wyposażone są w aneksy kuchenne. Ponadto w pokojach znajduje się czajnik bezprzewodowy, lodówka oraz telewizor. Goście mają do dyspozycji dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się parking.

Innym miejscem, gdzie można się zatrzymać jest Willa Gryf. Obiekt ten jest położony przy ulicy Orła Białego 4A. Posiada on w swojej ofercie 48 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje, które oferuje posiadają łazienki, w których zlokalizowano kabiny prysznicowe. Każdy posiada dostęp do telewizji satelitarnej z radiem, stałe łącze internetowe a także balkon z kompletem mebli ogrodowych. W obiekcie znajdują się sauny z panelem do hydromasażu. Dla dzieci przygotowano w pełni wyposażony pokój zabaw.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>