Kościelisko – przyjazne miejsce

Każdy z nas marzy o tym, aby zimowe, mroźne i śnieżne dni spędzić w góralskiej chacie z bali z ogromnym kominkiem i kubkiem herbaty. Szczególnie miło i przyjemnie jest w rejonach, gdzie podczas zimy można skorzystać z wielu atrakcji takich jak stoki narciarskie, lodowiska, skocznie i inne. Jednym z najpopularniejszych miejscowości zaraz obok Zakopanego jest Kościelisko. To właśnie tutaj powstało wiele prawdziwych góralskich chat, gdzie wystrój wnętrza podkreśla klimat pobytu. Okna skierowane na pokryte białym puchem góry, oraz cieniutka ścieżka prowadząca do drogi głównej sprawia, iż taki wypad stanie się jednym z najlepszych w życiu. Aby znaleźć przytulne noclegi w Kościelisku nie trzeba długo szukać, wystarczy wejść na jedną z wielu stron turystycznych takich jak meteor-turystyka czy booking i dokonać rezerwacji danego obiektu.

Wśród wielu chat szczególną popularnością cieszy się górski dworek znajdujący się na uboczu, schowany pośród białych drzew na tle gór. To duża willa położona przy ulicy Kierpcówka 34, która składa się z kilku apartamentów. Chatę można wynająć w całości lub na apartamenty. Każdy z nic posiada osobną sypialnię, salon z kominkiem oraz łazienkę. Dodatkową atrakcją jest zapierający dech w piersi widok na Tatry oraz znajdująca się zaraz obok górna stacja wyciągu na Szymoszkowej. Dworek jest idealnym miejscem do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Tutaj spokojnie pomieści się 25 osób, a więc można zorganizować niezły wypad z dzieciakami, którym niezwykła radość sprawi lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami czy zjazdy na sankach lub jabłuszkach. Z kolei dla dorosłych atutem tego miejsca jest klimat, góralski nastrój, muzyka, kominek i grzane wino. Ceny chaty zależą w szczególności od sezonu i daty przybycia, wiadomo iż w okresie grudnia i stycznia ceny podnoszą się nawet o 100 % tak samo jak i w okresie ferii zimowych.


2 thoughts on “Kościelisko – przyjazne miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>