Baza noclegowa w Poroninie

Górskie miejscowości turystyczne skumulowane w rejonie Tatr z pewnością należą do jednych z najbardziej znanych na turystycznej mapie Polski. Nikomu chyba nie trzeba przypominać takich miast i miasteczek jak Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Murzasichle czy sławny w ostatnich latach Poronin. Szczególnie ta ostatnia miejscowość zasługuje na naszą większą uwagę z prostego względu – leży w doskonałym miejscu tuż przed wjazdem do Zakopanego, ma fantastyczną bazę noclegową i restauracyjną oraz świetny dojazd do głównych szlaków turystycznych.

Nocuj prawie za darmo

Jedną z podstawowych przyczyn fenomenu tej miejscowości są wyjątkowo tanie noclegi w Poroninie, które cenowo są znacznie mniejsze od stawek w samym Zakopanem. Dodatkowo turyści mogą skorzystać z naprawdę przeróżnych ofert kwaterunkowych, zróżnicowanych pod względem ceny, jakości, położenia od głównej trasy, bliskości stoków narciarskich (zwłaszcza w okresie zimy) czy dostępności do innych atrakcji. Poronin oferuje turystom kilkadziesiąt {tutaj noclegi Poronin} domów mieszkalnych i will, w których dostępnych jest prawie dwa tysiące miejsc do spania. Do tego dochodzą również kwatery prywatne, pola campingowe i namiotowe z dostępem do elektryczności oraz bieżącej wody. Koszt wynajmu noclegu w Poroninie jest o wiele niższy, niż gdybyśmy wypoczywali w samym Zakopanem, a dzięki doskonałej komunikacji możemy dojeżdżać do stolicy Tatr – oddalonej o około siedem kilometrów – za zaledwie 2- 4zł za jeden kurs.

Zróżnicowane oferty

Podstawowym plusem zróżnicowanych ofert noclegowych w Poroninie jest również ich dostosowanie do oczekiwań samych turystów. Miejsce na wypoczynek znajdą tu zarówno te osoby, które przyjechały w góry samotnie, rodziny z dziećmi – nawet bardzo małymi – pary, małżeństwa, większe lub mniejsze grupy znajomych. Infrastruktura wypoczynkowa w Poroninie pozwala również zorganizować swobody wypoczynek wraz z noclegami na dużych, zorganizowanych grup wycieczkowych – obozów młodzieżowych, dziecięcych kolonii, wyjazdów firmowych i imprez integracyjnych z zakładu pracy. Ponadto wszystko uzupełniane jest również doskonale przygotowanym zapleczem restauracyjnym. W tym wypadku królują oczywiście regionalne karczmy i restauracje serwujące dania typowo góralskie, ale w Poroninie nie brakuje również pizzerii dla tych, którzy chcą pozostać przy mniej tematycznym jedzeniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>